Zula Altın Hilesi 2020

Milyonlarca oyuncusu bulunan Türk oyunu Zula, bir çok kişinin favori oyunu haline geldi. Zula oyununda altın almak isteyen oyuncular için yaptığımız ücretsiz zula altın hilesi ile bedava altın kazanabilirsiniz. Bedava altın kazanabilmeniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Zula Altın Hilesi Nedir?

Zula altın hilesi oyunda bedava altın kazanmak için geliştirilmiştir. Geliştirilen özel şifreli yazılımlarla zula oyununda altın üretir. Üretilen altınları oyundaki hesabınıza gönderebilirsiniz. Hesabınıza istediğiniz kadar altın gönderebilir ve harcayabilirsiniz. Hile sizin oyundaki kullanıcı adınızı bulur.

Zula Altın Hilesi Nasıl Kullanılır?

Hileyi kullanabilmek için aşağıdaki linke tıklayın ve karşınıza çıkan ekranda 5 saniye bekleyin. Süre dolduktan sonra devam et butonuna basarak hileye geçiş yapabilirsiniz. Hileye ulaştığınızda karşınıza çıkan ekranda gönderim yapacağınız kullanıcı adını girin ve gönder butonuna basın. Hile kullanıcı adınızı girdikten sonra hesabınızı bulur ve altınları üretmeye başlar.

Zula altın hilesi göndermek istediğiniz altınları ürettikten sonra doğrulama adımlarını tamamlamanızı bekler. Bu doğrulama adımlarını tamamladığınızda hesabınıza altın gönderimi başlar.

HİLEYE GİTMEK İÇİN TIKLA

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

Yukarıda bahsedilen tüm işlemleri tamamladıktan sonra son aşama doğrulama adımlarıdır. Gönderimin tamamlanması için 2 adet doğrulama adımları bulunuyor. Bu doğrulama adımları duruma göre güncellenebilir. Güncelleme geldiğinde doğrulama sayfasında güncelleme ile ilgili bilgi verilir. Bu yüzden aşamaları yaparken dikkatli olmalısınız.

Doğrulama sayfasına geldiğinizde karşınıza youtube ve instagram ikonu çıkacak. Bu ikonlara tıklayarak youtube kanalına abone olun ve instagram hesabını takip edin. Eğer youtube ve instagram hesabınız yoksa hesap açmanız gerekir aksi halde gönderim başarısız olur.

Hile ile gönderim yaptığınızda hesabınızda altınları görmezseniz hemen endişelenmeyin. İlk yapmanız gereken oyun içindeyken farklı bir sayfaya geçmek. Eğer hala hesabınızda altınları göremiyorsanız oyunu kapatıp tekrar giriş yapın. Gönderim süresi yoğunluğa bağlı olarak 1-2 günü bulabilir. Bu süre zarfında hile sizi gönderim sırasına alır. Sıra size geldiğinde hesabınıza bedava altın gönderir.

Ban riski Var mı?

Hilede herhangi bir ban riski bulunmuyor. Altın üretimi yapan özel yazılım ANTIBAN korumalıdır. Gönül rahatlığı ile altın gönderebilir ve harcayabilirsiniz. Şimdiye kadar binlerce gönderim yapıldı ve hiçbir hesap banlanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir