PUBG Mobile Uc Hilesi

Dünyada en çok oynana oyunlarından biri olmayı başarmış olan PUBG Mobile için ücretsiz uc hilesi uzman yazılımcılar tarafından geliştirildi. Uzun uğraşlar sonucunda başarıya ulaşmış ve sorunsuz gönderim yapabilen Pubg mobile uc hilesi sayesinde oyundaki hesabınıza bedava uc gönderebilir ve dilediğini gibi kullanabilirsiniz. Pubg mobile uc hilesi kullanımını yazının devamında bulabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi

Pubg Mobile Uc Hilesi Nasıl Yapılır?

  1. Yeşil butonlardan herhangi birisi ile hileye giriş yapın.
  2. Hile sayfasında göndermek istediğiniz UC ve BP miktarını belirleyin.
  3. Gönder butonuna bastıktan sonra kullanıcı ID numaranızı girin ve devam edin.
  4. Doğrulama ekranı karşınıza geçince “Doğrulama adımlarına geç” butonuna tıklayın.
  5. Doğrulama sayfasında adımları doğru bir şekilde tamamlayın.

 

Pubg Mobile UC Hilesi Nedir?

Pubg hilesi için geliştirilen sistem Pubg Mobile ouncularının hesaplarına ücretsiz uc gönderimi yapabilmesi için tasarlanmış ve başarılı bir şekilde çalışan sistemdir. Tamamen bedava olan sistemden tüm oyuncular faydalanabilir.

UC Hilesi Nasıl Kullanılır?

Pubg uc hilesi kullanımı çok basit. Öncelikle pubg mobile uc hilesi yazan yeşil butonlardan herhangi birisi ile hile sitesine gidin. Ardından karşınıza çıkan ekranda göndermek istediğiniz uc ve bp miktarlarını artı ve eksi butonlarına basarak seçin ve gönder butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra karşınıza oyundaki kullanıcı adınızı ve gönderim yapacağınız platformu seçmeniz için açılır pencere çıkacak. Burada kullanıcı adınızı girdikten ve gönderim yapacağınız platformu seçtikten sonra devam butonuna tıklayın. Burada dikkat etmeniz gereken husus seçeceğiniz platformun oyunu hangi platformda oynuyorsanız o platformu seçmeniz gerektiğidir. Tüm platformları seçerseniz pubg mobile uc hilesi gönderim süresi uzayabilir. Tüm adımları tamamladıktan sonra devam butonu ile gönderimi başlatabilirsiniz.

Gönderim esnasında pubg uc hilesi sizin kullanıcı adınızı bulur göndermek istediğiniz uc ve bp miktarını hesaplar. Uc hilesi tüm hesaplama işlemlerini tamamladığında karşınıza gönderimin tamamlanması için doğrulama adımı çıkacaktır. Bu doğrulma adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamaladığınızda sistem başarılı bir şekilde hesabınıza uc gönderir.

PUBG Mobile UC Hilesi

Pubg Mobile Uc Hilesi Doğrulama Adımları Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki anlatılan tüm işlemleri tamamladığınızda karşınıza doğrulama adımlarına geç butonu çıkacak. Bu butona bastığınızda sistem sizin pubg mobile kullanıcı adı veya id numaranıza bedava uc göndermek için doğrulama sayfasına yönlendirir. Bu sayfada id numaranızı görebilirsiniz.

Doğrulama sayfasında üç adet ikon bulunuyor. Bu ikonları kullanalrak bu adımları tamamlamanız gerekiyor. Birinci ikonu siteye giriş ve reklam onayı için, ikinci ikonu youtube kanalına abone olmak için, üçüncü ikonu ise instagram hesabını takip etmek için kullanacaksınız. Pubg uc hilesi için yapacağınız bu adımların ayrıntılarını doğrulama sayfasında bulabilirsiniz.

Pubg Uc Hilesi Ban Riski Var Mı?

Gönderim yaparken gönlünüz rahat olsun. Sistemde hiçbir ban riski yok. Gönül rahatlığı ile bedava uc gönderimi yapabilir ve kullanabilirsiniz. Daha önce binlerce hesaba gönderim yapıldı ve test edildi. Hiç bir hesap banlanmadı. Siz de bedava uc kazanmak istiyorsanız hemen yukarıdaki linklerden biri ile sisteme giriş yapabilir ve gönderim yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir