Tamamen Ücretsiz Edu Mail Alma Rehberi

Ücretsiz Edu Mail Açmak

2021 Yılı güncel ücretsiz edu mail açmak gerçekten de çok kolaydır arkadaşlar. Ücretsiz bir şekilde sizlerde .edu uzantılı mail adreslerine sahip olabilirsiniz. Lütfen amacı dışında kullanılmamasını, faydalı sayfalarda ( education eğitimlerde ) kullanılmasını umuyorum.
Hemen edu mail açma konumuza başlayalım.

ÜCRETSİZ EDU MAİL AÇMA

Outlook adresine giriyoruz ve kendimize bir outlook uzantılı mail açıyoruz. Bu açtığımız mail .edu uzantılı mailimizin kurtarıcısı olacaktır ve gerekli bilgiler buraya gelecektir.
Outlook adresimizi oluşturduktan sonra edu maili açacağımız sfcollege.edu sitesinden bu linke gidin  https://ss2.sfcollege.edu/sr/AdmissionApplication/#/#top

Start New Application diyerek ücretsiz edu mailimizi açma işlemine başlıyoruz.
Malesef bir çok ülke vatandaşlığı ile denendi hiçbiri ile edu mail oluşturamadık sadece US ( Amerika B.D. ) ile oluşturabileceğimiz için bu adımda United States Citizen ‘i seçiyoruz ve devam ediyoruz.
Karşımıza gelen ekranda Freshman seçeneği ile yeni öğrenci olduğumuzu belirtiyoruz ve next diyoruz. No Diploma diyerek devam ediyoruz.
Ve bizden bir çok bilgi isteyecektir bu aşamaları geçmek için fake bilgiler gerekli olacaktır. Onu da google aracılığı ile temin edebilirsiniz.
Tüm adımları takip ettiğinizde en son 3-4 saat onay aşamasına giriyor ve ardından size şöyle bir edu mail veriyor : wmklubu00012300@sfcollege.edu
Ben denedim %100 çalışıyor. Yapamayanlar, yardıma ihtiyacı olanlar yorumlardan ya da iletişim kısmından bana ulaşabilirler.

ÜCRETSİZ EDU MAİL İLE NELER YAPILIR

Jetbrains tüm ideleri ücretsiz indirebilirsiniz.
Github student versiyonunu kullanabilirsiniz.
Spotify %50 indirim sahibi olabilirsiniz.
Malwarebytes antivirüs 3 yıl 5 dolara satın alabilirsiniz.
Office lisanslarına kayıt olabilirsiniz.
Sınırsız Google Drive alanını oluşturabilirsiniz.
Azure, amazon aws gibi bir çok alanda .edu uzantılı mail ile faydalı içeriklere erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir