TUBEMATE – APK – BROWSER ! VİDEO İNDİRMENİN KOLAY YOLU !

TubeMate, Youtube üzerinden video indirmenizi sağlayan eşsiz bir program. Videoları izlerken de  format ve çözünürlük seçeneği sunuyor videoyu izleyebilmeniz için. (mp4, flv, 3gp, 1080p, 720p, 480p vs..) Bu sayede farklı formatlarda dosya elde edebiliyorsunuz.

TubeMate’in en iyi özelliklerinden biri de, videoları isteğe göre ses ve video olarak oynatabilmesi ve aynı zamanda indirebilmenize olanak sağlayabilmesi.Yine en çok kullanılan özelliklerinden biri olan, özellikle müzik videolarını sadece ses olarak yürütüp ekranı uyku moduna alabilmek. Şarj tüketimini oldukça düşüren bir özellik bana göre.

Farklı internet siteleri ve popüler sosyal medya uygulamarında eşşiz bir performans!

TubeMate, aynı zamanda bir tür browser, isterseniz farklı video sitelerinin url’lerini girip, istediğiniz videoları izleyebiliyor ve videoları farklı çözünürlük ve formatlarda cihazlarınıza indirebiliyorsunuz. Dahası program öyle yüksek boyutlu değil, 6-7 mb gibi boyutu var ve geliştiricisi sık aralıklarla güncelliyor ve her seferinde yeni özellikler uygulamaya dahil oluyor. Ayrıca çok şık bir arayüzü var. Google hesabınızla entegre çalışsa da, uygulama marketlerinde bulunmuyor.

Tubemate Genel Özellikler

 • Video ve ses indirme
 • Yerleşik medya oynatıcı
 • Video dönüştürme
 • Farklı çözünürlükte indirme
 • Çoklu görev
 • Çoklu indirme
 • Arka planda çalışma özelliği
 • Hızlı indirme desteği
 • Çok Dilli
 • SD Karta Kaydetme
 • Otomatik güncelleme

Nasıl Kullanılır ?

 1. Bu uygulamayı giriş çubuğundan başlatın.
 2. En sevdiğiniz videoyu buradan arayın.
 3. Bulursanız videoyu açmak için tıklayın.
 4. İndirme simgesini tıklayın, “Video Bilgilerini Ayrıştırma” adlı bir işleme gidecektir. Bu, videonun bir indirme bağlantısı oluşturmak için işlendiği anlamına gelir.
 5. Bundan sonra, çözünürlük indirme isteğinizi seçmek için birçok seçenek elde edeceksiniz. Bu video için mevcut çözünürlükler orada gösterilecek.
 6. Lütfen indirmeniz için istediğiniz çözünürlükleri ve biçimi seçin.

İndirme yakında başlayacak. İndirme uygulamasını tamamladıktan sonra bir bildirim açılır.

TubeMate Kullanımı güvenli mi ?

Bu uygulama% 100 kötü amaçlı yazılım içermez ve bu uygulamada zararlı kod veya spam yoktur. Özel bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz özel olacaktır. TubeMate uygulaması yalnızca YouTube video seslerini indirmek içindir.

Bu uygulamayı web sitemizden indirmenizi öneririz. Çünkü bu, reklam özelliği olmayan profesyonel bir sürümdür. Tek bir tıklamayla uygulamayı web sitemizden alacaksınız.

Bu uygulamayı Kaspersky, Norton, Bit Defender, Panda ve windows Defender ile kontrol ettik, bu antivirüslerin bu uygulamanın kötü amaçlı yazılım içermediğini sizlere güvenle söyleyebiliriz.

Sitemizde sunduğumuz diğer uygulamar için Android Uygulama bağlantısına göz atmanızı tavsiye ederim.

Uygulama İsmi: TubeMate

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 6.51 MB

 

İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir