Intel, 10. Nesil KA Serisi ile Avengers Markalı Promosyon Hazırlıyor

Kısa bir zaman önce ilginç bir şekilde “KA” ibaresine sahip bazı 10. nesil Intel işlemciler ortaya çıkmıştı. Daha önce “KA” ön ekini taşıyan işlemcilere hiç rastlamadığımız için detaylarını merak ediyorduk. Görünüşe göre Intel, Avengers markalı özel bir kutunun içinde standart 10. nesil yongaların yer aldığı yeni bir promosyon hazırlıyor.

Gelen bilgilere göre KA adı taşıyan yeni bir işlemci planlanmıyor ve bu yalnızca bir sipariş kodu. Mavi takım, promosyonla ilgili ayrıntıları açıklamadı ancak KA serisi ile normal K serisi arasındaki temel farkın özel ambalajlarla sınırlı olduğu söylendi. Vietnamlı perakendeci KCC Shop’da ise yeni işlemcilerin listelendiği keşfedildi.

Intel i5, i7 ve i9 serilerinde i5-10600KA, i7-10700KA, i9-10850KA ve i9-10900KA olmak üzere 4 işlemci hazırlıyor. Henüz promosyonun tam detaylarını bilmiyoruz. Ancak muhtemelen tek fark ambalajlar olacak ve promosyonun bir parçası olarak 4 Eylül’de çıkacak olan yeni Avengers oyununu da içerebilir. Mavi takım, geçtiğimiz yıl Marvel’s Avengers’ın resmi PC donanım ortağı olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir