En İyi 10 Ücretsiz Chrome VPN Eklentisi

Çoğu insanın Google’da Chrome VPN eklentisi araması tesadüf değildir. Ülkemizde de olduğu gibi, bazı bölgelerde internete sürekli kısıtlamalar gelir. Gelmesine de gerek yok, yurt dışına özel bir yayın Türkiye için verilmiyor ve siz ona erişmek de istiyor olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, engellenen bu içeriğe erişmek için bir Chrome VPN eklentisinden yararlanabilirsiniz.

VPN , herhangi bir içeriğin engellemesinin kaldırılmasını, IP adresinizi değiştirmenizi, internet erişim günlüğünüzü ve kişisel bilgilerinizi gizlemek için çoğunlukla kullanılır, böylece anonim bir kullanıcı haline gelerek kendinizi başka bir ülkede gibi gösterebilir ve kendinizi güvene alabilirsiniz.

Bunu sizin için yapan ücretsiz bir Chrome VPN eklentisi aramak yorucu ve zor bir iş olabilir. Size yardımcı olmak için 2020’da kullanabileceğiniz en iyi Chrome VPN eklentilerinin bir listesini hazırladık.

En iyi Ücretsiz Chrome Eklentileri

  • SetupVPN – Lifetime Free VPN
  • Hotspot Shield VPN
  • ZenMate VPN
  • DotVPN
  • Betternet Unlimited Free VPN Proxy
  • TunnelBear VPN
  • VeePN
  • Hola VPN
  • ExpressVPN
  • Browsec VPN

1. SetupVPN – Lifetime Free VPN

SetupVPN, ücretsiz chrome VPN eklentileri arasında en iyilerinden biridir. Herhangi bir yasaklanmış siteye bu VPN eklentisi ile ulaşabilirsiniz. Dünya genelinde 100’e yakın sunucusu sayesinde SetupVPN size hızlı bir VPN hizmeti vermek için çalışmaktadır. Ömür Boyu Ücretsiz VPN sloganı ile çıkan VPN eklentisini 1 milyon kişi indirmiş ve kurmuştur. Ayrıca 4096 bit şifrelemesi ile sizi ekstra güvenlik sağlar.

Bu ücretsiz VPN eklentisini kullanmak için teknoloji konusunda aşırı derecede bilgili olmanıza gerek yoktur, sadece yükleyin, kaydolun ve bağlanın. Bu kadar kolay.

2. Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield , Chrome’da bulunan, dünyanın en güvenilir VPN eklentilerinden biridir! Şu anda 2.536.080 kayıtlı kullanıcısı ile Hotspot Shield, dünyanın her yerinden engellenen sitelere erişmenizi sağlar.

Kullanımı çok kolaydır ve tek bir tıklama ile açılır. Hotspot Shield’i kullanmaya başlamak için kayıt olmanız gerekmez . Tarayıcı geçmişinizi güvenle saklar ve erişilmesini engeller. Facebook, Twitter ve diğer popüler siteler gibi engellenen web siteleri engellendi ise anında bu chrome eklentisi ile girebilirsiniz.

Ücretsiz sürümü ile özelliklerinin% 95’ine erişebilirsiniz. Yeni özellikler ayrıca Reklam Engelleme, İzleyici Engelleme, Çerez Engelleme ve Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma’yı içerir.

3. ZenMate VPN

ZenMate ,ömür boyu ücretsiz ve sınırsız bir planı olan basit ve kullanımı kolay VPN Chrome eklentisidir. Ayrıca Chrome dışında, bütün platformlar için de VPN hizmeti sunar.

ZenMate’in 45 milyondan fazla kullanıcısı vardır ve 30’dan fazla sunucu konumu sunar bizlere. Herhangi bir sunucuyu seçerek ülkenizde olmayan bir yasağı başka bir ülkeden giriyormuş gibi yaparak yasağı kaldırır.

Bir Alman şirketi olan ZenMate‘i kullanmanız için üye olmanız gerekir. ZenMate VPN eklentisi ile engellemeleri kaldırın, interneti kullanın ve güvende kalın. En hızlı VPN eklentilerinden birisidir. Hesap başına en fazla 5 cihaz kullanabildiğinizi de unutmamak gerek.

4. DotVPN

DotVPN‘nin verdiği sınırsız bant genişliği sayesinde hiçbir zaman VPN bağlantınız kesilmez. 10 farklı ülkedeki sunucuları ile size 10 farklı konum sunar. Bazı içeriklere bazı ülkelerden de erişemiyorsanız, başka bir ülkeye anında geçiş yapabilirsiniz.

Eğer hala erişimde sorun yaşıyorsanız DotVPN’e yazabilir ve sorunu çözdürebilirsiniz. Ücretsiz planlarında, yeterli olduğuna inandığımız özelliklerinin %80’ine erişebilirsiniz.

5. Betternet Sonsuz Ücretsiz VPN Proxy

Adından da anlaşılacağı gibi, Betternet tamamen sınırsız ve ücretsiz bir VPN chrome eklentisidir. Kullanmaya başlamak için herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yoktur. Sadece bağlanmak için dokunun ve dokunun. Reklamsız bir uzantıdır, bu nedenle istenmeyen pop-up’larla sizi rahatsız etmez.

Basit, sorunsuz, güvenli ve anonim engelleyici olma vaadini taşıyan bir vpn eklentisidir. Hiçbir verinizi kayıt etmez. Sizi otomatik olarak en yakın ülkedeki sunucuya bağlar. Ayrıca, bazı ülkelerde sıkıntı çekiyorsanız istediğiniz gibi konumu değiştirebilmemize izin verir.

6. TunnelBear VPN

TunnelBear en iyi chrome VPN eklentilerinden birisidir. Hafiftir ve kullanımı kolaydır. VPN’yi yükledikten sonra, bağlanmak için bir ülke seçip o ülkeye güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz.

22’den fazla ülkede sunucuları vardır. Varsayılan olarak AES 256 bit şifreleme kullanır. İçeriğin engellemesini kaldırır ve IP’nizi gizler, ancak daha fazlası için ücretli bir plan seçmeniz gerekir.

7. VeePN

VeePN , listedeki bir başka ücretsiz ve sınırsız chrome VPN eklentisidir. Tüm dünyada 2500’den fazla sunucusuyla VeePN , herkes için internet gizliliği ve güvenliğini sağlar.

Herhangi bir ayar ile uğraşmadan kullanacağınız chrome VPN eklentisinin kullanımı basit ve kolaydır. Herhangi bir verinizi sunucularında saklamaz. Böylece, güvenli bir şekilde herhangi bir web sitesinin engellemesini kaldırmak için Chrome VPN eklentisini kullanabilirsiniz.

8. Hola VPN

Hola VPN’in kullanımı kolaydır ve daha hızlı internet sağlamayı amaçlar. Web site engellemesini kaldırmak için bölünmüş tünelleme teknolojisi kullanır.

Bazı verilerinizi sunucularına kaydeder ve daha hızlı bir internet hızı için diğer firmalar ile paylaşır. %100 anonimlik arıyorsanız, bu Chrome VPN eklentisi sizin için uygun olmayacaktır.

9. ExpressVPN

ExpressVPN, güvenlik ve anonimlik vaadiyle dünyadaki herhangi bir web sitesine sınırsız erişim sunar. 94 farklı ülkede 160 sunucusu bulunmaktadır.

Güvenliğinizi sağlamak için, sabit sürücüye hiçbir veri kaydetmez. Kimliğinizde kullanılabilecek trafik verileri, DNS sorguları, vb. Gibi hiç bir şeyi kayıt etmez.

Ücretsiz olmasa da, kısa bir süre için VPN kullanmak isteyenler için kesinlikle mükemmel bir seçim olabilir. 30 günlük deneme süresini alabilir ve daha sonra iptal edebilirsiniz. Destek sistemi vardır ve 7/24 ulaşabilirsiniz.

10. Browsec VPN

Browsec VPN Chrome eklentisini kullanarak her hangi bir web sitesinin engelini kaldırabilirsiniz. Ayrıca Chrome VPN eklentisi ile Netflix, Hulu, Spotify, Pandora, SoundCloud, vb. gibi sitelere erişememe durumunda bu eklenti ile girebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir Chrome VPN eklentisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir