EN İYİ 3 BİLGİSAYAR HIZLANDIRMA VE FPS ARTTIRMA PROGRAMI 2020

WİSE CARE 365:


Wise Care 365 Benim de yıllardır kullandığım ve memnun kaldığım en iyi bilgisayar hızlandırmaya yarayan bir programdır. Kesinlikle herkse tavsiye ederim.
Programın pro versiyonu da bulunmaktadır, ben pro versiyonunu kullanıyorum ve ihtiyacımı fazlasıyla karşıladığını söyleyebilirim. Wise Care 365 hızlandırma programına düzenli olarak güncellemer geliyor.
Bu programla birlikte 360 total security programının ücretsiz sürümünü de kullanıyorum.

Wise Care 365 ana sayfada Pc kontrolu, sistem temizleyici, sistem iyileştirici, gizlilik koruyucu, sistem izleyici gibi özellikler bulunan ve programı  kullandıktan sonra bilgisayarı çok iyi bir şekilde hızlandıran Pc hızlandırma ve temizleme aracıdır. Aynı zamanda yardımcı program eklentileri de bulunur.

1-Sistem temizleyici :  kendi içinde kayıt defteri temizleyici, genel temizleyici, gelişmiş temizleyici ve sistem hafifletme olarak 4’e ayrılır

2-Sistem iyileştirici : kendi içinde sistem iyileştirici, disk birleştirme, kayıt defteri birleştirme, başlangıç yöneticisi ve bağlam menüsü olmak üzere 5’e ayrılır.

3-Gizlilik koruyucu : kendi içinde gizlilik silici, disk silici, dosya parçalayıcı ve şifre oluşturucu olarak 4’e ayrılır.

4-Sistem izleyici :Sistem izleyicide bilgisayarınız açıkken çalışan ( arka planda ) programların hepsini görebilir ve istediğinizi kapatabilirsiniz, ayrıca sistem izleyici de bilgisayarınızın özelliklerini ( Ram, işlemci, cpu, ekran kartı v.b ) ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

Ücretli ve Ücretsiz sürümleri vardır.

WİSE CARE 365 sayfasına gitmek için tıklayın

İObit advanced system care

Advanced system care programı Benim eskiden ( pro sürümüyle ) kullandığım ve memnun kaldığım bir diğer bilgisayar hızlandırmaya yarayan programlardan biridir. Bu programı kullanmayı Wise Care 365 programını kullandıktan sonra bıraktım. Kullandığınız zaman bilgisayarınızda gözle görülür bir hız artışı olacak.

Advanced system care Sizlere önerebileceğim bilgisayar hızlandırmaya yarayan programlardan biridir. Ücretli ve Ücretsiz sürümleri vardır.

Advanced system care sayfasına gitmek için tıklayın

CCleaner:

CCleaner: ücretsiz versiyonunu kullandığım ama wise care 365 ya da iobit advanced care gibi pek fazla verim alamadığım için çok kısa kullandığım bilgisayar temizleme ve hızlandırma programıdır. Bilgisayar temizleme konusunda gelişmiş ve başırılı olan bir programdır. Bu program bilgisayar hızlandırmak için tavsiye ettiğim programlar arasındadır.

CCleaner bilgisayar temizlemek için kullanılan ve bilgisayarın performansını etkileyebilen Bilgisayar temizleme

programıdır. Ücretli ve Ücretsiz sürümleri vardır.

 CCleaner sayfasına gitmek için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir