Normal Fiyatı 25 TL Olan Oyun Epic Store’da Ücretsiz Oldu

 Ücretsiz oyun kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Epic Games Store, normal fiyatı 25 TL olan oyunu kendi mağazasından ücretsiz hale getirdi. 

 Richard Hogg ve Ricky Haggett tarafından geliştirilen nesneler ile oynanan platform oyunu Wilmot’s Warehouse, 29 Ağustos 2019 tarihinde Nintendo Switch ve PC platformları için Finji tarafından yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda GTA 5 ve Borderlands 2’yi kendi mağazasında ücretsiz olarak oyunseverlerin hizmetine sunan Epic Games, bu seferde eğlenceli zaman geçirebileceğimiz bir platform oyununu ücretsiz hale getirdi. 

 Bir bilmece platform oyunu olan Wilmot’s Warehouse, Epic Games Store’da ücretsiz hale geldi. Oyundaki amacımız birbirinden farklı kolilerle dolu olan depoyu yönetmek olacak. Gelen kolileri düzenli bir şekilde istifleyerek oyunu tamamlamamız gerekiyor. Müşterilerin istediği paketleri zamanında teslim etmek oyunun en önemli amacı diyebiliriz. 

 500 farklı kutu çeşitinin olduğu oyunda yerleştirdiğimiz paketlerinin yerlerini unutmamamız oyunu oynamamızı daha çok kolaylaştıracak. Aynı zamanda oyunu arkadaşınız ile ekranı iki farklı alana bölerekte oynayabileceksiniz.

Wilmot’s Warehouse Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+, 3,2 GHz, Intel Core2 Duo E8400, 3,0 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Depolama: 100 MB boş alan
  • Ekran Kartı: 9800 GTX, Radeon HD 5850

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir