Turkcell Bedava İnternet Hilesi

10Turkcell bedava internet hilesi neredeyse bir çok kişinin internette arama yaptığı kelimelerin başında gelmektedir. Turkcell müşterilerine en çok internet veren operatörlerden biri olmasın karşın internet paketleri yetmeyenler genelde Turkcell bedava internet hileleri araştırmaktadırlar.

Turkcell yaptığı bir çok güncelleme ile bedava internet hilelerini engellemişti yani aslında Turkcell hilesi diye bir şey yoktur sadece bazı taktikleri yöntemler yada kampanyaları ile sizlere ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

İnternetin yetmediği yada erken bitti dönemlerde size bedava internet veren taktileri yazımızın devamında ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

Turkcell bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz taktiklerden biri ise Salla Kazan taktikleridir. Salal kazan uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallamak yerine sabit bırakarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca bazı arkadaşlar yaptıkları yorumlarda aşırı şiddetli salal kazan yaptıklarında hediye internet kazandıklarını söylemişlerdir. Ayrıca bakiye yükleyerek ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz.

Bir diğer salla kazan hilesi ise salla kazan yaptıktan sonra internet hakkınızı bitirdikten sonra telefonunuzun tarih ve saat ayarını değiştirdikten sonra telefonunuza VPN yükleyip tekrardan salla kazan yapabilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için Turkcell Salla Kazan İnternet Nasıl Kazanılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Turkcell’den bedava internet kazanmak için deneyebileceğiniz taktiklerden biri ise 10 GB hediye internet kampanyasına katılmak.

Sim kartını değiştiren yada hediye sim kart alan kişiler sim kartta bulunan şifreyi göndererek 10 GB hediye internet kazanıyor. Sim kartını kaybeden, değiştirmek isteyen yada 4.5G uyumlu sim karta geçerek sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak için yeni sim kartınız ile beraber verilen şifreyi almanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir. Tamamen ücretsiz kampanyalardan biridir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN Ayarları

Özellikle öğrenciler ve gençler tarafından çok sık tercih edilen bedava internet kazanma yollarından biride opera mini tarayıcıdır. Cep telefonunda kullanışlı olması, fazla yer kaplamaması ve yandex ile beraber çalışma ile beraber bedava internet paketleri yayınlamaya başladılar.

İşte opera mini kullanarak bedava internet ayarları ise;

Ayarlar>>>>Mobil Ağlar>>>>Erişim Noktası adımlarını takip ediniz

Erişim noktasına girdikten sonra Turkcell için yapmanız gereken ayarlar ise;

Turkcell Wap:

İsim: Turkcell

APN: wap

Proxy: “212.252.234.168”

Bağlantı noktası: “8080”

Kullanıcı adı: turkcell

Şifre: turkcell

Sunucu: http://m.turkcell.com.tr

MMSC: Ayarlanmadı

MMS prox’si: Ayarlanmadı.

MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.

MCC: 286

MNC: 01

Kimlik doğrulama türü: Yok

APN türü: Default

Yukarda size anlattığım yöntemi düzgün yaparsanız internete ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir