PUBG Mobile üzerinden hediye nasıl gönderilir?

PUBG Mobile üzerinden hediye nasıl gönderilir? PUBG Mobile oyuncusu bir arkadaşınızın doğum gününde onu mutlu etmek adına oyun içerisinde bulunan eşyalardan birini ona gönderebilirsiniz. Oyuna yeni başlayan oyuncular ise hediye gönderimi hakkında pek bilgi sahibi değiller.

PUBG Mobile: Hediye nasıl gönderilir?

Oyun içerisinde çok sayıda ayar ve yeni yeni özellikler bulunduğundan dolayı, bazı oyuncular PUBG Mobile’da nasıl hediye gönderileceğini kendi başına bulamıyor. Bizde bu konuda yardımcı olmak adına sizlere nasıl hediye gönderileceğine dair net ve kolay adımlar göstereceğiz.

PUBG Mobile’da hediye türleri nelerdir?

PUBG Mobile’daki oyuncular, oyunda bulunan arkadaşlarına UCler, silahlar, görünümler ve karakterler gibi diğer öğeleri gönderebilir. Arkadaşlarınıza UC gönderebilirsiniz ancak, Tencent ufak bir koruma öne koyarak gerçek para ticareti veya dolandırıcılık riskinden kaçınmak için günlük bir limit olacağını lütfen unutmayın. Bu arada, yalnızca diğer oyuncuların ganimet kutularında bulunmayan eşyaları hediye olarak gönderebilirsiniz.

PUBG Mobile’da arkadaşlarınıza nasıl nakit gönderilir?

PUBG Mobile, UC, BP ve daha birçok çeşitli oyun içi para birimlerine sahip ve tüm bu para birimlerini başkalarına gönderebilirsiniz. PUBG Mobilde arkadaşlarınıza nasıl nakit hediye gönderebileceğini bilmek bazen işinize yarayabilir, çünkü oyun içerisinde eşya satın alımı yaparken lazım olabiliyor. PUBG Mobile’da arkadaşlarınıza nakit göndermek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  • Ana sayfayı açın, soldaki küçük oka dokunun ve arkadaş listenize gidin
  • Nakit göndermek istediğiniz arkadaşınızı seçin, “Hediye Gönder” düğmesine dokunun. Onlara gönderebileceğiniz BP veya UC miktarına karşılık gelen simgelerin bir listesini göreceksiniz.
  • Hediye olarak göndermek istediğiniz nakit türlerini ve miktarını seçin, mesajınızı (varsa) yazın ve ‘Give” düğmesine tıklayın.

PUBG Mobile’da görünümler nasıl gönderilir?

Mağazadaki her ürünün hediye olarak gönderilmesi mümkün olmadığından çevrimiçi mağazadan herhangi bir ürün satın almak istiyorsanız ve arkadaşınıza göndermek istiyorsanız hediye olarak göndereceğinizden emin olmalısınız. PUBG Mobile’da arkadaşlarınıza görünüm göndermek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  • PUBG Mobile’da dış görünümler veya daha farklı bir hediye göndermek istiyorsanız mağazaya giderek göndermek istediğiniz tam öğeyi bulun ve satın alma düğmesinin sol tarafındaki hediye simgesine tıklayın.
  • Özellik mevcutsa, üzerine dokunun ve vermek istediğiniz arkadaşınızı seçin.
  • Satın alma işleminizi onaylayın ve göndermek için “Give” düğmesine tıklayın.

PUBG Mobile’daki sandıkların hediye olarak gönderilemeyeceğini unutmayın. Buna ek olarak, yasadışı faaliyet ve dolandırıcılık riskini azaltmak için hediye gönderip almanın şartı, her iki tarafın da en az 3. seviyede olması ve 24 saatten fazla bir süre birbirlerinin arkadaş listesinde yer alması gerekiyor. Ayrıca “PUBG Mobile Oyuncuları Tarafından En Sevilen 5 Silah” hangileri merak ediyorsanız yazımıza tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir