BoomBox — Viral Magazine WordPress Theme Son Sürüm İndir

BoomBox v2.5.8.1 Viral Magazine WordPress Theme nulled, Onedio tarzı web site tema arayanlar için biçilmiş kaftan 10’a yakın demo arasından istediğinizi anında kurup kullanabilirsiniz. Muhteşem bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra WordPress altyapısında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Gif, resim paylaşım, blog, magazin, haber ve daha bir çok kullanım alnına sahip. İçerisindeki temel özellikleri liste oluşturma, anketler, trendler, emoji tepkiler, olumlu ve olumsuz olarak işaretleme gibi hatta çok daha fazlası.

BoomBox tema muhteşem reklam alanlarına sahip, bu temadan AdSense ile çok daha fazla kazanmanız anlamına geliyor. Sosyal İçerik Platformu oluşturmak için en son çıkan ve oldukça kolay kullanıma sahip bir tema. Üyelik sistemi olmasının yanı sıra, üye sıralaması, üye puanları ve ikonik ödüller gibi bazı özellikleri de tema içerisinde yer alıyor.

Dolayısıyla başka bir Playbuzz.com, Onedio.com, Buzzfeed.com, Boredpanda.com, 9gag.com veya Mashable.com gibi site / siteler oluşturmak istiyorsanız? O zaman bu profesyonel tema tam size göre!

BoomBox WordPress tema lisansı tarafımızca kırılmıştır, ömür boyu ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Büyük bir kitle oluşturup çok fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Temanın daha sayamadığımız bir çok özelliği var dilerseniz bu özellikleri demosunu inceleyerek öğrenebilirsiniz . Dosyayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken eklentileri ve temayı kurmak. Bu adımdan sonra, demo içe aktarma eklentisi ile sitenizin her şeyini tek tık ile içe aktararak sitenizi hazır bir hale getirebilirsiniz.

 

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://ay.link/2VDc” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]İndir[/button]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir