Pubg Mobile Wallhack Hilesi

Pubg Mobile Wallhack S.S.S

Pubg Mobile Wallhack Hangi Cihazdan Yapılabilir?

Pubg Mobile Wallhack bütün cihazlardan yapılabilir. Bütün cihazlardan kastımız iOS,Android ve PC. Fakat sizlerle anlatımını yaptığımız hile hepsini kapsamıyor. Pubg Mobile Wallhack telefondan yapılıyor ve Android cihazlardan yapılıyor. İlerleyen dönemlede diğer cihazlardan hile isteği gelirse bunu da paylaşmayı düşünüyoruz. İsteklerinizi video yorumlarında belirtebilirsiniz.

Pubg Mobile Hile No Root

Pubg Wallhack hilesi telefonunuzun rootlu olup olmadığına bakmaz. Hileyi yapmak için herhangi bir root iznine gerek yoktur. Yani rootlu veya rootsuz cihazlardan kolay bir şekilde hile yapılabilir.

Pubg Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Hileyi kullanırken aşırıya kaçıp belli etmemeniz gerekiyor. Her ne kadar hile ban riski taşımasada ortada bir hile kullandığınız gerçeği var ve oyun içerisinde raporlama sistemi mevcut. Çok fazla şikayet alırsanız ban riski mevcut fakat belli etmeden oynayan kullanıcılar için hile hiç bir şekilde ban riski taşımıyor.

Pubg Hilede Hangi Özellikler Var?

Pubg Mobile oyununda wallhack hilesi olarak tanıttığımız hilemizin özelliklerine gelelim. Bu hile sayesinde adamları duvar arkası görebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki düşman sayısını görebilirsiniz, rakibin ismini, canını, düşmüş olan dropların yerini görebilirsiniz. Hile bunlarla sınırlı kalmayıp kendini aşmış bir çok özelliği sizlere sunmuştur. Videolu anlatım içerisinde bunlara bolca değinip canlı bir oyun esnasında gösterdik.

UYARI: Hileyi indire basıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra Devam et! butonuna tıklayarak hile indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Eğer reklamı Devam et! butonuna basmazsanız hile indirme sayfasına ulaşamazsınız.

İNDİR

Bir yorum

  1. Kardeşim kullaniyorum ve Gerçekten de muhteşem bir hile,yaklaşık 2 haftadir kullanmaktayim. araplara FUCK YOU.!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir