Telefonun RAM’ını yükseltme

Telefonun RAM’ını nasıl yükseltebilirim?

Telefona harici RAM takma mümkünmüdür?

İşte tüm sorularınızın cevabı makalemizde

– Telefonunuzun RAM,ını yükseltmeniz mümkün tabi bunu mikro SD Kart ile yapacağız.

– Telefonunuza harici RAM maalesef takmanız mümkün değildir.

SD KART ile RAM yükseltme
(SD kartı RAM olarak kullanma)

Android’li telefonunuz veya tabletiniz root’lu ise, ROEHSOFT RAM Expander SWAP ile RAM’inizi genişletebilirsiniz. Uygulama azıcık pahalı, telefonunuz ile uyumlu olup olmadığını bu uygulama ile test etmenizde fayda var.

MemoryInfo & Swapfile Check’i yükledikten sonra “Start RAMEXPANDER Test Here” üzerine dokunun ve test etmek istediğiniz SD kartı seçin. Son olarak “Click for result” üzerine dokunun. “Congratulations” “Tebrikler” iletisini görürseniz, telefonunuz RAM Expander için uyumlu demektir.

ROEHSOFT’un RAM Expander uygulamasını satın alabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdıktan ve root izinlerini verdikten sonra, SWAP kısmına ayırabileceğiniz RAM’i ayarlamanıza izin veren bir kaydırma düğmesi göreceksiniz.

Değeri ve ne kadar ayarlayacağınız mevzusunda emin değilseniz, Optimal Value üzerine değerek değeri aygıtınız tarafından tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Başlamadan evvel Autorun’ın aktif olmasına dikkat edin. Son olarak Swap Active düğmesine dokunun. işlem bittikten sonra ram yükselmiş olacaktır.

Uygulamaya para verme istemeyen arkadaşlar crack apk olarak indirebilirler

Yapacağınız herhangi bir işlemde sorumluluk kabul etmiyoruz. Yapacağınız bütün işlemlerde sorumluluk size aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir