WordPress En İyi 3 SEO Eklentisi (2020)

WordPress En İyi SEO Eklentileri olarak sizlere 3 adet eklenti tavsiye edeceğim ilk olarak seo eklentileri nedir ne işe yarar onun anlatımını yapacağım. SEO eklentileri wordpress sitelerinin vazgeçilmezidir ve sitenizi Google ya da diğer arama motorları üzerinde görmek istiyorsanız bu eklentilerden birini kullanmak zorundasınız. Benim en iyi olarak gördüğüm 3 adet eklenti var bunlar Yoast SEO, Rank Math SEO, All İn One SEO Pack eklentileridir sizinde tavsiyeniz olurda ya da bu makaleye şunu eklemelisiniz dediğiniz olur ise yoruma belirtmekten çekinmeyiniz.

Yoast SEO Eklentisi

Yoast seo eklentisi resmi siberyazilimci
Yoast SEO Eklentisi Resim

Yoast SEO eklentisi 2008 yılında çıkarılmıştır WordPress kullanıcıları tarafından 25.677 kişi tarafından 5 yıldız verilmiştir ve eklentinin 50 tane dil desteği bulunmaktadır. Yazı içerisinde komutlar vererek makalelerinizi SEO uyumlu yapmaya çalışır bunlardan bazıları ise makale içindeki harfleri sayar ve en düşük 300 kelimeden oluşmasını ister, resimlere alt bilgi ve açıklama eklemenizi ister, makalenize odak anahtar sözcük eklemenizi ve makalenin uzunluğuna göre bunu birden fazla yerde kullanmanızı ister.

Makalenizdeki sorunları çözdükten sonra gülümseme işareti yeşile dönüyor ve makalenin SEO uyumlu olduğu göstermiş oluyor ve SEO uyumlu makaleler her zaman Google üzerinde üst sırada yer alır. Eklenti hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

All İn One SEO Pack Eklentisi

All İn One SEO Eklentisi Resmi

All İn One SEO 2007 yılında ilk kez çıkarılmıştır birçok kez indirilmiştir ve kullanılmıştır sizler için tavsiye ettiğimiz 2. SEO eklentisidir şu anda sitemizde bizde bu eklentiyi kullanıyoruz ve iyi bir performans alıyoruz.

All İn One SEO otomatik olarak meta taglar oluşturur, 57 dil ile uyumludur, AMP desteği gibi daha birçok özelliği bulunmaktadır bu özelliklere bakmak isterseniz tıklayınız. Unutmadan hatırlatayım WooCommerce e-ticaret siteleri için özel desteği bulunaktadır ve kaçırılmayacak bir eklentidir bence.

Rank Math SEO Eklentisi

Rank Math SEO Eklentisi

Rank Math SEO MyThemeShop tarafından geliştirilen bir SEO eklentisidir. Rank Math WordPress eklenti kategorisinde 1.842 tane 5 yıldız almıştır, eklentide olan özelliklerden bahsetmek istersek Alexa site doğrulaması, Norton safe web site doğrulaması, akıllı otomatik gönderi yönlendirmesi, 404 ve diğer seo eklentilerinde saymış olduğumuz özellikler genellikle birçoğunda bulunmaktadır fazladan sayıtta laf kalabalığı yapmamıza gerek yoktur. Rank Math SEO eklentisinden daha fazla bilgi almak isterseniz tıklayınız.

Evet saygı değer kardeşlerim benim önerdiğim SEO eklentileri bunlardır iyi yerlere gelmek isterseniz bu eklentilerden birini kullanmanızı tavsiye ederim. Bu konular hakkında daha yazılarımız gelecektir beklemede kalınız ve herhangi bir sıkıntınız olur ise çekinmeden yorum yapabilirsiniz severekten yardımcı oluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir