Call Of Duty: Warzone Update, Gizemli Tuş Takımlarını Etkinleştiriyor

Devasa Warzone Sezon 5 güncellemesinin ardından Infinity Ward, şimdi daha küçük bir güncelleme yayınladı. Ancak bu küçük gibi görünen güncelleme oyuncular açısından oldukça önem arz edebilir.

Güncelleme, Juggernaut sandıklarında ve BR Buy Back Soloları modu için Most Wanted sözleşmesinde bazı ayar değişiklikleri yapıyor ve aynı zamanda Juggernaut sandıklarının düşme oranları da değişti. Ama belki de daha ilgi çekici bir şekilde, bu yeni yama haritada tuş takımlarını etkin hale getiriyor.

Infinity Ward, bu yeniliği resmi Twitter hesabı üzerinden attığı bir Tweet’le duyurdu.

Infinity Ward, şu anda Verdansk’ta aktif olan tuş takımları hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmadı, ancak bu Warzone için keşfedilmemiş bir bölge değil. Daha önce oyuncular, özel sığınak alanlarının kilidini açmak için tuş takımlarına kod girebileceklerini keşfetmişlerdi. Bu sığınaklardan bazıları çok değerli ganimetleri içeriyordu, diğerleri ise 2020’nin yeni Call of Duty oyunu için daha fazla detayı bulunduruyordu.

Bunların yanı sıra şirketin yeni bir oyun geliştirdiği de biliniyor. Yeni oyunun Treyarch ve Raven Software tarafından bu yılın sonlarına kadar geliştirildiği doğrulandı. Activision, Black Ops: Cold War olduğu söylenen oyunun “oldukça yakında” duyurulacağı söyledi. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir