Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Wmklubu 2 yıla yakın bir süredir hizmet veren sosyal içerik ve webmaster blog sitesidir. İlk zamanlarda ücretsiz scriptler, html tasarımlar paylaşan bir blog sitesi olarak başlamıştık fakat bu kategorilerimizi zamanla genişletip sosyal içerik platformu haline getirdik.

Sitemizdeki konuların geneli eğlence, bilgi, php script, html tasarımlar, webmaster bilgilier, seo vb. gibi içeriklerden oluşmaktadır. Şu an için bir çok farklı kategori ve konuda yayın yapılmakta.

Kayıtlı kullanıcılarımızın tamamen özgür şekilde içerik paylaşımını kolaylaştırdık artık kayıt olan her kullanıcı dilediği kategori üzerinden kendi makalesini yazıp yayınlayabilir hale getirdik. Kullanıcılarımızın yayınladığı yayınları moderatör onayından hemen sonra site üzerinde paylaşılmış olarak görebilirsiniz.

Ayrıca, moderatör ve editör olarak bir çok arkadaşımız ile her zaman destek ve yardımcı olmaya devam ediyoruz. İleri ki zamanlarda daha özgür paylaşımların yapılabildiği, herhangi bir kural veya kaideye dayanmaksızın içeriklerin onaylandığı gelişmiş bir sosyal içerik platformu olma düşüncemiz var.

Her gün gelişmekte olan yazar ve kullanıcılarımızın yayınladığı yazıları çoklu dil ile birçok farklı dil ile sitemizde konumlandırıyoruz. Sistemimiz tamamen ücretsiz ancak, site yönetimi olarak Google reklamları ile kazanç sağlamaktayız.

Google gelirleri ile ilgilenmediğimizi sizlere belirtmek isteriz, bizim asıl amacımız sizler için özgür sosyal içerik platformu oluşturmaktır.

Çok kısa bir zamanda mobil uygulamamızı tüm uygulama marketlerinde yayına sokma, kullanıcılarımıza özel alanlar oluşturmak için çalışıyoruz.

2021 ve gelecek diğer yıllar için daha farklı projeler daha farklı özellikler ile hızla hedefimize ulaşmak ve siz değerli üyelerimiz ile büyük bir yol kat etmenin önemini ve çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz.